Tego się nie da ukryć - po kilku latach zabawy z aparatem, dziś mogę już z całą pewnością stwierdzić, że fotografia to moja pasja, wypływająca z głębi serca. Dzięki niej jestem kolekcjonerką uśmiechów, smutków, trosk i świeżości życia. Prywatnie jestem mamą czteroletniej Nadii i malutkiej Katii. Zapraszam wszystkich do oglądania świata moimi oczami.

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz:
mistychild79@gmail.com

niedziela, 9 stycznia 2011

Tęsknimy za latem...

Ech..., ostatnio przeglądałam zdjęcia z ubiegłych wakacji i aż ciepło zrobiło się na sercu, kiedy przypomniałam sobie słońce, gonitwy po łąkach, kąpiele w jeziorze, ogólnie wielkie szaleństwo. Chyba odwilż, którą mamy za oknem przypomniała mi wiosnę i lato. Bardzo chcę, żeby zostało jak jest (na razie) aż do wiosny. Już wszyscy jesteśmy zmęczeni mrozami. Nadia dzisiaj wyszła i z radością wykrzyknęła: "Mamo, zobacz już widać trawę i nie ma śniegu i jest chodnik!" - też tęskni za latem.
3 komentarze:

  1. Ojj ta tak ja tez chce juz wiosne :) nawet juz slyszalam skowronki hahaha - albo sobie tak wmawiam, mam dosc cieplych ubran!
    Pieknie wygladacie kochane!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Milka czemu nie widac ostatniego posta? z sesji ciazowej? w miniaturkach jest ale dalej ide to nie ma? calusy dla Was :*

    OdpowiedzUsuń