Tego się nie da ukryć - po kilku latach zabawy z aparatem, dziś mogę już z całą pewnością stwierdzić, że fotografia to moja pasja, wypływająca z głębi serca. Dzięki niej jestem kolekcjonerką uśmiechów, smutków, trosk i świeżości życia. Prywatnie jestem mamą czteroletniej Nadii i malutkiej Katii. Zapraszam wszystkich do oglądania świata moimi oczami.

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz:
mistychild79@gmail.com

sobota, 22 grudnia 2012

Moje zdjęcia w pięknych ramach.

Kochani, od jakiegoś czasu działamy już jako "Misty. Pracownia Fotograficzna." Znaleźliśmy nasze miejsce, nie musimy już gnieździć się ze sprzętem i wszelkimi gadżetami w naszym małym mieszkaniu. Bardzo nas to odciążyło i dodało skrzydeł. Niedługo pokażę nasze mini studio, ale jeszcze nie teraz, bo czeka nas montaż systemu do zawieszeń teł, półki, drzwi, które straszą i w których czasami klamka wypada, jakoś na te detale nie ma czasu, ale obiecałam sobie, ze w okresie międzyświątecznym dopniemy wszystko na ostatni guzik. Ale nie o tym miałam tu pisać... dzięki współpracy z utalentowaną osobą moje zdjęcia otrzymują piękną oprawę i od niedawna zamieszczane są w scrapbookingowych albumach. Na specjalne zamówienie naszych klientów wykonuje je Dorota Gierszewska, są w całości wykonane ręcznie i każdy album jest wyjątkowy, dopasowany do zdjęć i charakteru sesji. Taki album otrzymał Antoś, a raczej jego dziadkowie ... od św. Mikołaja, tylko ciiii, ja nic nie powiedziałam... Może to i tajemnica, ale muszę się pochwalić.
3 komentarze:

 1. Przede wszystkim gratuluję własnego studio.
  Na pewni was to obciąży, choćby powierzchniowo ...
  A Twoje zdjęcia w takim albumie nabierają jeszcze bardziej osobistego charakteru, świetny pomysł :-)
  Pozdrawiam świątecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję. Tak jak napisałam odciążyło nas to baaaardzo, poczułam sie jakbym odzyskała mieszkanie :)) Było totalnie zagracone, ale co tam... chęć robienia zdjęć była silniejsza :)))) Pozdrawiam Cię Entomko i życzę dla Ciebie i Twojej Rodziny spokojnych, zdrowych i właśnie rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech będą niepowtarzalne.

  OdpowiedzUsuń