Tego się nie da ukryć - po kilku latach zabawy z aparatem, dziś mogę już z całą pewnością stwierdzić, że fotografia to moja pasja, wypływająca z głębi serca. Dzięki niej jestem kolekcjonerką uśmiechów, smutków, trosk i świeżości życia. Prywatnie jestem mamą czteroletniej Nadii i malutkiej Katii. Zapraszam wszystkich do oglądania świata moimi oczami.

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz:
mistychild79@gmail.com

niedziela, 4 marca 2012

Jest wiosna!!!

Kochani. Weekend minął nam spacerowo-basenowo, czyli po prostu rodzinnie. Szukaliśmy wiosny i znaleźliśmy jej nieco. Czasem trzeba się nieźle naszukać :), ale na wytrwałych czekają już pączki listków, bazie i kwiaty... taaaaak.  Byłam zaskoczona, bo (uwaga dla zainteresowanych) - w Parku Kasprowicza pojawiły się już pierwsze krokusy. Myślę, że warto zajrzeć tam w następny weekend, może pojawią się już fioletowe dywany ... A tymczasem przedstawiam wam dwóch łobuziaków w natarciu, w akcji atak na srogą zimę :) Wiktor i Nadia. Takiej drugiej pary nie znajdziecie, kiedy są razem przychodzą im do głowy niestworzone pomysły, a siły mają za milion!

A więc: było łobuzersko ...
 ... przyjacielsko...
 ... romantycznie...
... marzycielsko ...

7 komentarzy:

 1. ahh sliczna parka :) noo a fotka z goframi cudo, bedzzie wspaniala pamiatka : sciskam

  D

  OdpowiedzUsuń
 2. dzięki kochana, masz już na @. pa.

  OdpowiedzUsuń
 3. To się Ciocia postarałaś!;)) piękne te zdjęcia! Buziaki, Dora-mama tego modela.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach moja pomyłka dziewczyny, obie jesteście Doroty :))

  OdpowiedzUsuń
 5. hihihii no no ;)

  D

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczęściary, na naszym dalekim wschodzie zaszronione samochody i obowiązkowe rękawiczki. O krokusach nawet nikt nie marzy. Oglądam i nie wierzę.
  A w kwestii imienia, Ada lub Pola proponuję nieśmiało... :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie Pola, ale u nas ze względu na pochodzenie będzie Katia. Jest jeszcze druga opcja - Lila. Oj, wiec chyba tym razem mamy inne typy. Powodzenia Aga!!!

   Usuń