Tego się nie da ukryć - po kilku latach zabawy z aparatem, dziś mogę już z całą pewnością stwierdzić, że fotografia to moja pasja, wypływająca z głębi serca. Dzięki niej jestem kolekcjonerką uśmiechów, smutków, trosk i świeżości życia. Prywatnie jestem mamą czteroletniej Nadii i malutkiej Katii. Zapraszam wszystkich do oglądania świata moimi oczami.

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz:
mistychild79@gmail.com

środa, 12 września 2012

Kruszynka Julia.

Kiedy zobaczyłam tą maleńka dziewczynkę aż serce szybciej mi zabiło, była taka malutka, prawdziwa Calineczka. Nie wyobrażałam sobie, że noworodek może być mniejszy od mojej Katii, kiedy się urodziła. A jednak... Uwielbiam fotografować te najmniejsze kwiatuszki, satysfakcja z udanej sesji nie może się z niczym równać, a obróbka zdjęć to sama przyjemność. Księżniczka Julia była tak grzeczna, ze w nagrodę otrzymała ode mnie maleńką koronę.

 Tym dwóm ujęciom nie mogę się oprzeć. Mówią wszystko. To jest najczulszy Tatuś jakiego gościłam na mojej sesji. Duma i radość po prostu go rozpierały.
 


 Na koniec obiecana korona dla wzorowej modelki :)
8 komentarzy:

 1. immagini veramente splendide,complimenti!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zjawiskowe zdjęcia... DJ

  OdpowiedzUsuń
 3. oj, te z tatusiem rozczulajace, ale mnie tez podoba się sama księżniczka na ziarnku grochu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Skladamy najszczersze gratulacje.Bardzo nam sie podobaja zdiecia majej. Jest mieszana trudno powiedziec ale usta ma tatusia. Pozdrawiamy i Calujemy. Monika,Julita,Ciocia Grazyna,Ciocia Bozena, Maksi i Wiktoria.

  OdpowiedzUsuń