Tego się nie da ukryć - po kilku latach zabawy z aparatem, dziś mogę już z całą pewnością stwierdzić, że fotografia to moja pasja, wypływająca z głębi serca. Dzięki niej jestem kolekcjonerką uśmiechów, smutków, trosk i świeżości życia. Prywatnie jestem mamą czteroletniej Nadii i malutkiej Katii. Zapraszam wszystkich do oglądania świata moimi oczami.

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz:
mistychild79@gmail.com

środa, 9 listopada 2011

Tak bardzo spodobały nam się czapki Mai i Malinki, że postanowiłyśmy zamówić sobie podobne :) Wszystkim polecam, szczeciński wyrób, można znaleźć na allegro.
Ruszyłyśmy na spacer. Niestety pięknych liści coraz mniej, aż żal pomyśleć, że niedługo spadną i będą tylko gołe badyle. Póki co, mogłyśmy jeszcze poszaleć. Znalazłyśmy nawet piękne zielone, nie mam pojęcia jak one się uchowały.  Powstał z nich śliczny mini bukiecik dla mamy :), dostałam też jednego kwiatka i jednego żółtego listka. Wszystkie do mini wazonika, który kupiłam specjalnie na pojedyncze kwiatki, zrywane przez małą.6 komentarzy:

 1. No, no, no i nawet pazurki się pod czapkę wpasowały :-).

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, tylko trochę odrapane :) buźka

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne kolory, jeśli to nie tajemnica to ciekawa jestem jakiego obiektywu używasz? Ja planuję kupić typowe szkło do portretów z przesłoną 1,8, lecz ciągle się zastanawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nenko - zdjęcia robię Canonem, najczęściej dwoma obiektywami 24-70 ze światłem 2,8 oraz 70-200 ze światłem 2,8, mam jeszcze stałkę 50-tkę ze światłem 1,8 jest bardzo dobra, ale trzeba dużo z nią biegać, a przy ruchliwych dzieciach to nieco męczące. Jeżeli będziesz miała jakieś pytania to pisz na mój e-mail: tessa79@o2.pl Chętnie pomogę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za odp. Ja jakiś czas temu zmieniłam zwykłego Nikona D60, na nowego D7000, lecz kupiłam go w zestawie z takim obiektywem jaki miałam do poprzedniego czyli 18-105 ( jest dosyć dobry jeśli chodzi o zasięg, lecz nie te światło niestety bo 3,5do5,6). Zastanawiam się dosyć już długo, nad nowym szkłem, myślałam właśnie o czymś długim jak 70-300, lecz taki znowu byłby ciemny, bo jasny kosztuje za dużo jak dla mnie, a ten 50mm stały wiem, że ma krótki zasięg, lecz przesłona 1,8 bardzo do mnie przemawia, tym bardziej że jak dobrze się czuje w portretach. Sama już nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja ze światła 2,8 jestem bardzo zadowolona, jak dla mnie spokojnie wystarcza. W pomieszczeniach dopalam czasami lampą, a do ilu możesz podnieść ISO bez szumu?

  OdpowiedzUsuń