Tego się nie da ukryć - po kilku latach zabawy z aparatem, dziś mogę już z całą pewnością stwierdzić, że fotografia to moja pasja, wypływająca z głębi serca. Dzięki niej jestem kolekcjonerką uśmiechów, smutków, trosk i świeżości życia. Prywatnie jestem mamą czteroletniej Nadii i malutkiej Katii. Zapraszam wszystkich do oglądania świata moimi oczami.

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz:
mistychild79@gmail.com

piątek, 25 maja 2012

Dzień Mamy.

Jak można kochać dwie małe osóbki tak samo wielką miłością... nie potrafiłam odpowiedzieć na to pytanie nim urodziła się mała Katia. Teraz już wiem. Wiem także że Matka kocha swoje dzieci ogromną, niezmierzoną miłością, wybacza wszelkie błędy, przymyka oko na "zachowanie nie do pomyślenia", złości się, ale zaraz uśmiecha, jest na dobre i złe. Owszem czasami karci, ale zawsze ma wyrzuty sumienia, że nakrzyczała, że się złościła... Wiem także, że dzieci dają siłę do życia, napędzają je, nadają rytm i pokazują jak piękny może być każdy dzień. I można znowu robić bezkarnie rzeczy, na które uważałyśmy się za stare - tak, tak, uwielbiam wysoko hustać się na huśtawce, zbierać dmuchawce, biegać boso po zimnym piasku, stawiać babki i maczać nogi w błocie :) .
dlatego w najpiękniejszym majowym dniu roku życzę wszystkim Mamom, żeby dostały cudowne kwiaty w postaci słodkich całusków, uśmieszków, przytulanek, nosków-eskimosków i milusich słów "Kocham Cię Mamusiu".
Drogie Mamy wszystkiego najlepszego i nigdy nie zwątpijcie w sens macierzyństwa, dla naszych pociech jesteście najważniejsze na świecie!
3 komentarze:

 1. wzajemnie, a zdjęcie cudowne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Alez cudne foto !!!!!!!!!!!!!! i ten trendy lakier na paznokciach :) czad !
  sciskam

  OdpowiedzUsuń
 3. Boskie tę zdjęcia ci wychodzą Milciu. I takie ciepłe u czułe słowa o macierzynstwie, dziękuje ci od wszystkich mam obecnych i przyszłych. Pozdrawiam serdecznie. Kasia Kozyra

  OdpowiedzUsuń